Szklarska Perła

Inwestycja jest zakończona, sprzedajemy ostatnie gotowe mieszkania w promocyjnych cenach.

Projekt “Szklarska Perła” zlokalizowany jest w Szklarskiej Porębie – jednym z bardziej znanych górskich kurortów ze słynnymi trasami zjazdowymi, biegowymi, wodospadami i licznymi atrakcjami turystycznymi przez cały rok. Lokalizacja inwestycji w Białej Dolinie z pięknym widokiem na Karkonosze, cisza i urok gór przy jednoczesnej bliskości centrum miasta i głównego dworca kolejowego są dodatkowymi atutami tego miejsca.

Zbudowaliśmy 36 funkcjonalnych, wysokiej jakości lokali mieszkalnych, w standardzie deweloperskim lub z wykończeniem „pod klucz”. Każdy z zapierającym dech w piersiach widokiem na Karkonosze i miejscem parkingowym w garażu podziemnym.

Podstawą kompozycji architektonicznej jest zespół 3 budynków mieszkalnych z których 2 osadzone są na wspólnej płycie garażowej. Dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych mieszkańców ruch kołowy na osiedlu został całkowicie ograniczony. Między budynkami zaplanowano kameralne wnętrze ze strumykami, terenem urządzonej zieleni i rekreacji dla dzieci i dorosłych.

Wnętrza mieszkań rozplanowano tak, aby każdy lokal miał idealny widok na Karkonosze i doskonałe nasłonecznienie, osiągnięte między innymi dzięki orientacji na południe oraz zastosowaniu dużych okien, balkonów i tarasów.

“Szklarska Perła” to nowoczesny projekt oparty o solidne materiały i tradycyjne rozwiązania techniczne, który jest doskonałą ofertą dla osób ceniących styl i jakość. Gwarantem jakości projektu i utrzymania go w lokalnym, górskim klimacie jest współpraca doświadczonego, stabilnego dewelopera z najlepszym architektem w regionie oraz tutejszym generalnym wykonawcą.

Lokalizacja

Nasza najnowsza realizacja Osiedle Szklarska Perła w Szklarskiej Porębie zlokalizowane jest ok. 2 km od ścisłego centrum miasta, 1 km od Dworca Głównego, na wzniesieniu, przy ul. Armii Czerwonej – Obecnie Izerska.

Położenie na wzgórzu gwarantuje wspaniałe widoki na Karkonosze z każdego apartamentu, a niewielkie oddalenie od centrum miasta umożliwia dogodny dojazd lub spacer i bliskość wszelkich dostępnych usług.

Wrażenia widokowe a zarazem cisza są wielkimi atutami lokalizacji inwestycji “Szklarska Perła”, a bliskość centrum dodatkowo zapewnia konieczne wygody.

mapka lokalizacji

Mapka – sprawdź lokalizację

Film z lotu ptaka nad okolicą inwestycji

Inwestycja,  mieszkanie lub wypoczynek

Inwestycja w funkcjonalny apartament w kurorcie jakim jest Szklarska Poręba może służyć zarówno celom mieszkalnym, wypoczynkowym, jak i inwestycyjnym.

Z naszego doświadczenia ale także raportów specjalistów branżowych wynika, że nieruchomości w kurortach wypoczynkowych szybko zyskają na wartości a ich wynajem może przynosić stopy zwrotu znaczenie wyższe niż lokaty bankowe, czy obligacje.

Na Państwa życzenie będziemy zaszczyceni także możliwością wsparcia Państwa w organizacji obsługi wynajmu Państwa apartamentu lub też przygotowaniem go, gdy zdecydujecie się Państwo na chwile wypoczynku w górach w swojej własnej Perle.

_widok_perla13 _widok_perla15 _widok_perla14 _widok_perla12 _widok_perla11 _widok_perla10 _widok_perla09 _widok_perla08 _widok_perla07 _widok_perla06 _widok_perla05 _widok_perla04 _widok_perla03